Wizytacja Kanoniczna Księdza Biskupa Leszka Leszkiewicza

22 kwietnia o godzinie 18.00 miało miejsce uroczyste powitanie Ks. Biskupa Leszka Leszkiewicza, który rozpoczął wizytację kanoniczną naszej Parafii. Na Mszy Świętej byli obecni Kapłani naszego dekanatu. Zostało odczytane sprawozdanie z działalności duszpasterskiej i gospodarczej z okresu od poprzedniej wizytacji a także został udzielony Sakrament Bierzmowania naszej młodzieży. Przed uroczystym powitaniem w sobotę ks. Biskup spotkał się z poszczególnymi grupami działającymi przy parafii, zgodnie z niniejszym harmonogramem:

13.00 Spotkanie z Siostrami Karmelitankami

14.00 Spotkanie w Rodzinie Kapłańskiej

15.00 Spotkanie w Kaplicy w Kłodnem

16.00 Spotkanie z LSO, młodzieżą i DSM

16.30 Spotkanie z Rycerstwem Niepokalanej, Strażą Honorową NSPJ oraz członkami Chóru, Orkiestry, Straży Pożarnej i Kół Gospodyń Wiejskich.

17.00 Spotkanie z Radą Duszpasterską, Ekonomiczną, Szafarzami, Akcją Katolicką i Caritas.

W niedzielę po Mszy Świętej o godz. 7.00 z Różami Żywego Różańca  i Różami Rodziców.

Również w Niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11.00 miało miejsce uroczyste zakończenie wizytacji, na którym Ks. Biskup udzielił uroczystego Błogosławieństwa Naszej Parafii.

Komentowanie jest wyłączone