Uroczystość Objawienia Pańskiego

W Uroczystość Objawienia Pańskiego, podczas Mszy Świętej o godzinie 9.00, w Naszej Świątyni zagościli Trzej Królowie wraz ze Świętą Rodziną. Był to dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego, w którym modliliśmy się szczególnie za wszystkich misjonarzy z naszej Diecezji. Uroczystość ta jest również Misyjnym Dniem Dzieci, a więc patronalnym świętem Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci.  Podczas Mszy Świętej dzieci należące do PDMD oraz Kolędnicy Misyjni przygotowały liturgię  słowa,  a królowie wraz ze Świętą Rodziną ofiarowali dary. Bardzo dziękujemy  osobom wcielającym się w rolę Mędrców oraz Świętej Rodziny, a także  wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia pod kierunkiem Siostry Anny Marii.