Pielgrzymka Parafialna do Fatimy

W dniach 16.07 – 23.07.2023 r., odbyła się pielgrzymka parafialna do Fatimy. Każdego dnia pielgrzymi mieli możliwość uczestniczenia we Mszy Świętej porannej w Kaplicy Objawień lub w Bazylice Matki Bożej Różańcowej, a wieczorem w Różańcu oraz Procesji Fatimskiej. Jeden dzień przeznaczony był na zapoznanie się z historią objawień, które miały miejsce w Fatimie, poprzez uczestnictwo w drodze krzyżowej śladami dzieci fatimskich- poznając ich historię. Oprócz uczestniczenia w codziennych nabożeństwach fatimskich każdy dzień przeznaczony był na zwiedzanie ciekawych miejsc na mapie Portugalii, takich jak: Porto, Batalha, Alcobaca, Nazare, Coimbra, Tomar, Obidos, Sintra, Cabo da Roca oraz Lizbona. Przeżyty podczas pielgrzymki czas oraz piękno poznanych miejsc wzbogaciły pielgrzymów duchowo, a także przybliżyły do serca Matki Bożej Fatimskiej.

Komentowanie jest wyłączone