Pielgrzymka Dzieci Komunijnych

Dnia 10 maja odbyła się pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych do Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej. Dzieci wraz z rodzicami, wychowawcami  i kapłanami chciały podziękować Matce Bożej za ten wielki dar, jakim było przyjęcie do swojego serca Pana Jezusa. Najpierw dzieci uczestniczyły we Mszy Świętej ofiarowanej w ich intencji przed cudownym obrazem. Podczas homilii usłyszały wskazówki dotyczące ich życia skierowane przez księdza Piotra z Zakonu Redemptorystów. Na koniec Mszy Świętej nastąpiło zawierzenie życia Matce Najświętszej i prośba o jej opiekę na dalsze lata. Po Mszy Świętej dzieci zwiedziły muzeum misyjne, jak również ruchomą szopkę. Następnie pielgrzymi udali się do Ciężkowic, gdzie odbyli wędrówkę po Skamieniałym Miasteczku. Dziękujemy dzieciom, rodzicom i wychowawcom za wspólne pielgrzymowanie.

 

Komentowanie jest wyłączone