Nabożeństwo Fatimskie

W piątek 13 maja o godzinie 18.00 w naszej Parafii miało miejsce Nabożeństwo Fatimskie, którego kontynuacja będzie  do października zawsze 13 dnia miesiąca. Nabożeństwo  rozpoczęło się  Mszą Świętą, a później nastąpiła  Procesja Fatimska połączona z nabożeństwem majowym. Przeszliśmy z figurą Matki Bożej do zabytkowej świątyni , gdzie odmówiliśmy dziesiątek różańca przed obrazem Matki Bożej Chomranickiej, a następnie wróciliśmy do nowej świątyni. Po przyjściu  odbyło się nabożeństwo majowe, błogosławieństwo i zakończenie procesji. Różaniec prowadzili i nieśli figurę przedstawiciele Straży Honorowej NSPJ i Rycerstwa Niepokalanej. W nabożeństwie wzięła udział duża liczba Parafian i Gości, a Nasi strażacy  jak zwykle, zabezpieczyli drogę procesyjną. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i zapraszamy na kolejne Nabożeństwa Fatimskie.

 

Komentowanie jest wyłączone