Forum Parafialnych Rad Duszpasterskich

Dnia 19 listopada na Arenie „Jaskółka” w Tarnowie odbyło się Forum Parafialnych Rad Duszpasterskich pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Uczestnicy forum najpierw wzięli udział w mszy świętej pod przewodnictwem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża, a następnie w konferencjach: I: „Będziecie prawdziwie moimi uczniami (J 8,31)” (ks. Artur Mularz – Dyrektor Wydziału ds. Nowej Ewangelizacji); II: Misja świeckich w Kościele (Pan Aleksander Bańka – członek Rady ds. Apostolstwa Świeckich KEP); III: Istota posługi w Parafialnej Radzie Duszpasterskiej (ks. Michał Dąbrówka – Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego). Na końcu odbyła się adoracja Najświętszego Sakramentu, po której uczestnicy Forum otrzymali Boże Błogosławieństwo na działalność w swoich parafiach.

Komentowanie jest wyłączone