Uroczystość Bożego Ciała

Poszczególne miejscowości wchodzące w skład naszej parafii, wykonały piękne Ołtarze  na Boże Ciało.

Hasła na tegoroczne Boże Ciało to:

  • “Eucharystia- przymierze, przyjaźń i posłuszeństwo”
  • “Pełni Ducha, pełni Miłosierdzia”
  • “Eucharystia- doświadczenie żyjącego”
  • “Strzeżmy się tego, co nas rozdziela”

W procesji Bożego Ciała wzięli udział: delegacje Górników i Strażaków ze sztandarami, niewiasty ze światłem, Straż Honorowa NSPJ służba  liturgiczna, Dziewczęca Służba Maryjna, dziewczynki sypiące kwiatki, chłopcy  z dzwonkami, dzieci komunijne, młodzież klas III gimnazjum, niosący feretrony, obrazy i chorągwie, Orkiestra Parafialna oraz Chórzyści. Nad bezpieczeństwem procesji Bożego Ciała czuwała  nasza Straż Pożarna z Krasnego Potockiego i Klęczan.

Komentowanie jest wyłączone