Spotkanie kolędowe w parafii pw. Imienia NMP w Chomranicach

W dniu 21 stycznia 2018r. w sali teatralnej w dolnym kościele odbyło się II spotkanie kolędowe grup działających w parafii. Pomysłodawcą i organizatorem tych spotkań jest Parafialny Oddział Akcji Katolickiej. W br do organizacji spotkania włączyli się jeszcze liderzy parafialnego Caritas i Róż Różańcowych Rodziców.

Zebranych serdecznie przywitał ks. Stanisław Pachowicz – proboszcz. Wymieniając wszystkich uczestników, dziękował za poświęcony czas, umiejętności, talenty oraz modlitwę i pracę na rzecz wspólnoty parafialnej. Takie postawy cieszą i przyczyniają się do rozwoju duchowego parafian, a także zachęcają innych do odpowiedzialności za parafię.

Podziękowania Księdzu Proboszczowi za troskę i opiekę nad działaniami podejmowanymi w parafii złożył ks. Dominik Stolarz – wikariusz naszej parafii, a prezes Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej złożyła życzenia noworoczne.

Spotkanie upływało w miłej atmosferze kolędowania i życzliwych rozmów. Punktem kulminacyjnym był koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru parafialnego oraz zaprzyjaźnionego chóru z parafii Tęgoborze pod kierownictwem p. Jarosława Musiała.

Koncert jak i wspólne spotkanie było bardzo serdecznie przyjęte przez wszystkich uczestników. Był to czas dzielenia się radością Bożego Narodzenia.

W spotkaniu uczestniczyli – Kapłani i Siostry Zakonne, Organista, Szafarze, członkowie: Rady Duszpasterskiej, Chóru, Orkiestry, Rycerstwa Niepokalanej, Caritasu, Róż Różańcowych Rodziców i Akcji Katolickiej.

Maria Jabłońska – prezes POAK

Komentowanie jest wyłączone