Nabożeństwa Fatimskie

Każdego 13 dnia miesiąca w naszej Parafii mają miejsce Nabożeństwa Fatimskie, których kontynuacja będzie  do października. Nabożeństwa  rozpoczynają się  Mszą Świętą, a później ma miejsce  Procesja Fatimska. Idziemy z figurą Matki Bożej do zabytkowej świątyni, gdzie odmawiamy dziesiątek różańca przed obrazem Matki Bożej Chomranickiej, a następnie wracamy do nowej świątyni, gdzie ma miejsce błogosławieństwo i zakończenie procesji. Różaniec prowadzą oraz niosą figurę Matki Bożej Fatimskiej poszczególne grupy działające przy Parafii. W nabożeństwie co miesiąc bierze udział duża liczba Parafian i Gości, a Nasi strażacy zawsze dbają o bezpieczeństwo podczas procesji. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i zapraszamy na kolejne Nabożeństwa Fatimskie.

Komentowanie jest wyłączone