Dożynki Parafialne 2023

Dnia 20 sierpnia o godzinie 11.00 została odprawiona Msza Święta z podziękowaniem za szczęśliwe zbiory z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla wszystkich rolników naszej parafii oraz poświęcony został wieniec dożynkowy przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich i Sołectwo Krasne Potockie. Parafianie licznie uczestniczyli we wspólnej modlitwie dziękując Bogu za szczęśliwe zbiory, a także prosząc o Boże Błogosławieństwo na przyszły rok. Od godziny 15.00 do 21.00 trwał piknik rodzinny, który w swoim programie zawierał wiele atrakcji.

Bardzo dziękujemy Panu Sołtysowi, Radzie Sołeckiej, Kołu Gospodyń Wiejskich, Ochotniczej Straży Pożarnej i wielu innym osobom z Krasnego Potockiego, za przygotowanie uroczystości dożynkowych w naszej świątyni, a także pikniku rodzinnego na Krasnem, a wszystkim Drogim Parafianom dziękujemy za wspólną modlitwę i uczestnictwo. Niech Bóg wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie, stokroć wynagrodzi.

 

Komentowanie jest wyłączone