Modlitwa za Ojczyznę Akcji Katolickiej

“Ojczyzna to nasze wspólne dobro i wspólna odpowiedzialność”

W dniu 24 marca 2022r. POAK  poprowadził modlitwę  w intencji pokoju, ładu społecznego w naszej Ojczyźnie, pokoju na Ukrainie i świecie. Modlitwa wpisywała się w hasło ogólnodiecezjalnej sztafety modlitewnej “Pokój Tobie Polsko Ojczyzno moja”. Do udziału w modlitwie zaproszona została cała wspólnota parafialna oraz grupy działające  w parafii. Różaniec ze Świętym Andrzejem Bobolą  poprowadzili członkowie Akcji Katolickiej, a Mszę Świętą oraz homilię wygłosił ksiądz Proboszcz. Na zakończenie tej uroczystości modlitewnej była adoracja Najświętszego Sakramentu. Dekorację okolicznościową przygotowała Siostra Zakrystianka. Błogosław Boże Ojczyźnie naszej.

Bóg zapłać Wszystkim za zaangażowanie modlitewne.

prezes POAK  Maria Jabłońska

 

Komentowanie jest wyłączone