Majowe Nabożeństwo Fatimskie

W sobotę  13 maja o godzinie 19.00 w naszej Parafii będzie miało miejsce kolejne Nabożeństwo Fatimskie, którego kontynuacja będzie  do października zawsze 13 dnia miesiąca. Nabożeństwo  rozpoczęło się  Mszą Świętą, a później nastąpiła  Procesja Fatimska połączona z nabożeństwem majowym. Tym razem przeszliśmy z figurą Matki Bożej od nowej świątyni w kierunku zabytkowej świątyni , a  następnie  drogą koło  szkoły do kaplicy na Krasnem. Tam po przyjściu procesji było nabożeństwo majowe, błogosławieństwo i zakończenie procesji. Figurę podczas odmawiania dziesiątków różańca nieśli przedstawiciele poszczególnych miejscowości : Kłodne, Chomranice, Klęczany, Wola Marcinkowska i Krasne Potockie. Mimo niepewnej pogody, w nabożeństwie wzięła udział duża liczba Parafian. Nasi strażacy  jak zwykle, zabezpieczyli drogę procesji.

 

Komentowanie jest wyłączone