Rekolekcje Wielkopostne

W niedzielę 3 kwietnia rozpoczęliśmy w naszej parafii Rekolekcje. Nauki rekolekcyjne wygłosił Ksiądz dr Marcina Krępa, Dyrektor Diecezjalnego Domu Rekolekcyjnego w Ciężkowicach.

Nauki były głoszone dla wszystkich Parafian, a także specjalne konferencje dla: rodziców, młodzieży, osób chorych i starszych oraz dla uczniów szkół podstawowych naszej Parafii.

Rekolekcjonista w swoich naukach zachęcał: aby zajrzeć do głębi swojego serca i rozświetlić je Bożym Światłem, aby podpierać swoje życie o Krzyż. Pozbyć się pychy i uznać swą grzeszność, a także sięgnąć do korzeni grzechu i zanurzyć się w Boże Miłosierdzie.

Na zakończenie Rekolekcji przedstawiciele Naszej Parafii wyrazili wdzięczność za głoszone Słowo Boże nie tylko ustami, ale całym sercem.