Przyjęcie do DSM

Ave Maria!

W patronalne święto Dziewczęcej Służby Maryjnej, czyli w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, do grona parafialnej grupy DSM zostało przyjętych 6 nowych kandydatek. Dziewczynki te od początku roku szkolnego przygotowywały się modlitwą i uczestnictwem w spotkaniach formacyjnych, a także wywiązywaniem się z zadań wynikających z charakteru poszczególnych spotkań. 8.grudnia nowe Maryjki zostały włączone do grona DSM przez naszego Ks. Proboszcza Stanisława Pachowicza. Tym samym dziewczynki uzyskały pierwszy stopień w Służbie Maryjnej, którym jest „Dziecko Maryi”. Oprócz tego, Ks. Proboszcz mianował na stopień „Bielanki” dziewczynki z klas IV – V, a na stopień „Nazaretanki” dziewczęta z klas VI – VII. Każdy z tych stopni niesie z sobą nie tylko przywileje, ale również miłe obowiązkiJ Więcej szczegółów na temat tych obowiązków można znaleźć na diecezjalnej stronie DSM http://dsm.diecezja.tarnow.pl/czym-jest-dsm-2/

Komentowanie jest wyłączone