Nabożeństwa Fatimskie

Od maja do października każdego 13 dnia miesiąca uczestniczyliśmy jako wspólnota parafialna w Nabożeństwach Fatimskich. Podczas tych Nabożeństw rozważaliśmy orędzie przekazane przez Maryję dzieciom w Fatimie. Uczestniczyliśmy także w procesji podczas której przedstawiciele poszczególnych miejscowości lub grup działających w Parafii nieśli figurę Matki Bożej Fatimskiej i odmawiali różaniec.  W czasie procesji nawiedzaliśmy zabytkowy Kościół, gdzie przed obrazem Matki Bożej Chomranickiej odmawialiśmy dziesiątek różańca. W czasie drogi dzieci przebrane za pastuszków z Fatimy niosły relikwie Świętych Franciszka i Hiacynty, które to relikwie można było ucałować po zakończeniu Nabożeństwa.  Po przyjściu do nowej Świątyni odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski. Bardzo serdecznie dziękujemy Drogim Parafianom jak również miłym Gościom za zaangażowanie i uczestnictwo w Nabożeństwach Fatimskich.

Komentowanie jest wyłączone