Dożynki Parafialne 2022

Dnia 28 sierpnia o godzinie 11.00 została odprawiona Msza Święta z podziękowaniem za szczęśliwe zbiory z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla wszystkich rolników naszej parafii oraz poświęcony został wieniec dożynkowy przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich i Sołectwo Klęczny. Parafianie licznie uczestniczyli we wspólnej modlitwie dziękując Bogu za szczęśliwe zbiory, a także prosząc o Boże Błogosławieństwo na przyszły rok. Od godziny 14.00 do 20.00 trwał festyn przy Szkole Podstawowej w Klęczanach, który w swoim programie zawierał wiele atrakcji. Bardzo dziękujemy Organizatorom za przygotowanie Parafialnych Dożynek, a także za złożone dary ofiarne, a wszystkim Drogim Parafianom dziękujemy za wspólną modlitwę i uczestnictwo.

Komentowanie jest wyłączone