Wizytacja Kanoniczna

W dniach 16 – 17 września 2017 roku w naszej parafii miała miejsce Wizytacja Kanoniczna, którą przeprowadził J E Ks. Bp Stanisław Salaterski. W sobotę 16 września spotkał się z Siostrami Karmelitkami. Mieszkańcami Domu Dziecka , chorymi w Domu Pomocy Społecznej, rodzinami kapłańskimi, Radą Duszpasterską, Ekonomiczną i Szafarzami. O godzinie 18.00 nastąpiło powitanie przy kościele i Eucharystia a po Mszy Świętej spotkanie z LSO, młodzieżą i DSM. Natomiast w niedzielę Ks. Biskup po Mszach Świętych przed południem spotkał się z Różami Żywego Różańca, Akcją Katolicką, Rycerstwem Niepokalanej, członkami Caritas,  Chóru, Orkiestry i Straży Pożarnej. O godzinie    14:00 Ks. Biskup uczestniczył w Eucharystia w Kłodnem. Następnie  zakończył wizytację naszej Parafii.