Procesja Fatimska

13 października jako wspólnota parafialna uczestniczyliśmy w ostatnim w tym roku Nabożeństwie Fatimskim. Odmawiając różaniec przeszliśmy z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół nowej świątyni, następnie udaliśmy się do zabytkowej świątyni, gdzie przed obrazem Matki Bożej Pani Chomranickiej odmówiliśmy dziesiątek różańca, po czym powróciliśmy do nowej świątyni, gdzie odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski, a wierni otrzymali błogosławieństwo relikwiami Dzieci Fatimskich. Figurę Matki Bożej Fatimskiej niosły przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich poszczególnych miejscowości. Natomiast rozważania różańcowe prowadziła młodzież z naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy Drogim Parafianom za zaangażowanie i uczestnictwo we wszystkich Nabożeństwach Fatimskich w tym roku.