INTENCJE MSZALNE W PARAFII CHOMRANICE:

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 VII 2019 r.

7:00 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia dla Magdaleny i Michała w 7 rocznicę ślubu.
9:00  Za parafian.
11:00  W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia dla Justyny i Piotra Machowiczów w 1 rocznicę ślubu z int. rodziców.
15:30 + Grzegorza Dudzika z int. rodziców i siostry z rodziną.
17:00 MSZA ODPUSTOWA W KAPLICY W KRASNEM POTOCKIEM – W INTENCJI MIESZKAŃCÓW KRASNEGO.

INTENCJE MSZALNE W PARAFII CHOMRANICE

XVI TYDZIEŃ OKRESU ZWYKŁEGO:

22 VII 2019 r.– 28 VII 2019 r.

PONIEDZIAŁEK – 22 VII 2019 r.  WSPOMNIENIE ŚWIĘTEJ MARII MAGDALENY

630             + Anny Pałki.

630       W intencji wszystkich osób, które modlitwą i dobrowolną ofiarą pomogły młodzieży
w organizacji wakacyjnego wypoczynku w czterech miastach Polski.

WTOREK – 23 VII 2019 r. WSPOMNIENIE ŚWIĘTEJ BRYGIDY, ZAKONNICY – Patronki Europy

630             + Elżbiety i Antoniego Cebula.

ŚRODA – 24 VII 2019 r. WSPOMNIENIE ŚWIĘTEJ KINGI, DZIEWICY – Patronki Diecezji

630             + Stanisława Włodarczyka w 13 rocznicę śmierci z intencji dzieci.

1800         + Krystyny Czarnopińskiej z okazji imienin.

CZWARTEK– 25 VII 2019 r. WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO JAKUBA APOSTOŁA I ŚWIĘTEGO KRZYSZTOFA

630             W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej dla Anny z okazji imienin.

PIĄTEK– 26 VII 2019 r. WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH JAOACHIMA I ANNY, RODZICÓW MARKI BOŻEJ

630             + Anny Jacak z intencji dzieci z rodzinami.

SOBOTA– 27 VII 2019 r.

630      + Marii Golińskiej w 8 rocznicę śmierci z intencji dzieci.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 VII 2019 r. (Niedziela Synodalna)

700             + + Franciszka, Rozalii Wąsowicz w 10 rocznicę śmierci Rozalii.

900             Za parafian.

1100         W intencji Agaty i Zbigniewa Grochowskich z okazji 30 rocznicy ślubu w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia.

1530         W intencji Elżbiety i Józefa z okazji 20 rocznicy ślubu w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia.

W LIPCU SPRAWOWANE SĄ MSZE ŚW. GREGORIAŃSKIE ZA DUSZE ŚP.:
ROZALII LATKO, STANISŁAWA JACAKA, STANISŁAWA SALAMONA, JÓZEFA WĄSOWICZA, JANA POŁOMSKIEGO, BRONISŁAWA PAŻUCHĘ, JÓZEFĘ ŚMIETANĘ, MARII RAFACZ, STANISŁAWY STOCHMAL, JANA OSIECKIEGO, MARII OLESIAK. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywania.