INTENCJE MSZALNE W PARAFII CHOMRANICE

II TYDZIEŃ ZWYKŁY:

20 I 2020 r.– 26 I 2020 r.

PONIEDZIAŁEK – 20 I 2020 r.

6:30     Za Katarzynę Osadę i całą rodzinę – w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia.
6:30     + Stanisława Chybińskiego w 8 rocznicę śmierci – od żony i dzieci.
6:30     Za Zenona i całą rodzinę – w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia.

WTOREK – 21 I 2020 r.

6:30      Za Józefę Biel z okazji Dnia Babci – w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia – od wnuków Sebastiana i Zuzi.
6:30      ++ Zofię i Michała Trystułów w 3 rocznicę śmierci Zofii.
6:30    Za Teresę – w podziękowaniu za otrzymane łaski, szczególnie z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia. – od męża i dzieci.

ŚRODA – 22 I 2020 r. –

6:30     ++++++ Józefa, Stanisława, Eugeniusza Osadów oraz Jana, Marię i Tadeusza Chełmeckich.
6:30     + Urszulę Rzeszowską – Łagosz – od syna Waldemara.
17:00   + Tomasza Gródka w 3 rocznicę śmierci – od dzieci.

CZWARTEK – 23 I 2020 r.

6:30  ++ Tadeusza Stochmala w 1 rocznicę śmierci oraz żonę Małgorzatę.
6:30  + Jadwigę Grochowską w 7 dzień po śmierci – od wnuków.

PIĄTEK – 24 I 2020 r.

6:30   Za Annę i Ludwika Romanków w 50 rocznicę ślubu – w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia.
6:30   + Janinę Pacholarz w 30 dzień po śmierci – od bratanicy Marii z rodziną.

SOBOTA – 25 I 2020 r. – ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚWIĘTEGO PAWŁA

6:30   W pewnej intencji.
6:30   ++ Elżbietę i Bartłomieja Jeżów w rocznicę śmierci – od córki z rodziną.

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 I 2020 r.

7:00    Za Marię i Stanisława w 50 rocznicę ślubu – w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia.

9:00   Za parafian.

11:00   + Andrzeja Wilka w 18 rocznicę śmierci – od żony i dzieci z rodzinami.

15:30   + Jana Tobiasza – od syna Jerzego z żoną.

W STYCZNIU SĄ SPRAWOWANE MSZE ŚW. GREGORIAŃSKIE ZA DUSZE ŚP.:

+ Władysława Jabłońskiego, + Bernadety Jabłońskiej, + Tadeusza Kożucha, + Janiny Leśniara, + Księdza Piotra Pławeckiego (2)