W PARAFII CHOMRANICE

OKRES WIELKANOCNY:
20 V 2019 r. – 26 V 2019 r.

PONIEDZIAŁEK  – 20 V 2019 r.

6:30 + Krzysztofa Sikory z int. brata z rodziną.
6:30 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia dla Anny Popiół z okazji 84 rocznicy urodzin.
18:00 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia dla Filipa z okazji 2 rocznicy urodzin.

WTOREK  – 21 V 2019 r. –

6:30 + Marka Augustyna w 22 rocznicę śmierci z int. siostry Agnieszki z rodziną.
6:30 +++++ Klarę i Stefana Smajdorów, Joannę, Józefa i Stanisława Chojeckich.
18:00 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia dla Michała i Karoliny w rocznicę urodzin z int. rodziców.

ŚRODA  – 22 V 2019 r.

6:30 ++ Stefanię i Stanisława Kosińskich.
6:30  + Stanisława Hilę.
6:30 + Marię Olesiak w 7 dzień po śmierci z int. córki Małgorzaty z rodziną.
18:00 ++ Janinę Wąsowicz oraz Józefa Wąsowicza.

CZWARTEK – 23 V 2019 r. –

6:30 + Małgorzaty Mireckiej w 30 dzień po śmierci z int. rodziny Mireckich.
6:30 +++++ Janinę, Teofila, Franciszka Wójcików, Marię i Władysława Hilów.
6:30 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o szczęśliwą operację i zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia dla Joli.
18:00 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia dla osób należących do VI Róży Rodziców im. św. Rity.

PIĄTEK – 24 V 2019 r.

6:30 +++++++ Franciszka, Zofię, Stanisława, Julię, Wojciecha, Józefa, Piotra z int. siostry i brata.
6:30 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia dla Basi Kądziołki.
18:00 ++ Anny i Bronisława Popiołów w rocznicę śmierci.

SOBOTA – 25 V 2019 r. –

6:30 + Annę Pałkę.
6:30 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia dla Małgorzaty i Krzysztofa Hutków z okazji 3 rocznicy ślubu.
18:00 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia dla Stanisławy i Tadeusza w 50 rocznicę ślubu.

VI NIEDZIELA  WIELKANOCNA – 26 V 2019 r. –
NIEDZIELA SYNODALNA

7:00 ++ Józefa i Jadwigi Głodów w kolejną rocznicę śmierci z int. córki Marii z rodziną.
9:00  Za parafian.
11:00 + Jadwigę Smoleń z okazji Dnia Matki z int. córki Haliny z rodziną.
15:30 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia dla Janiny Piwowar z okazji 90 rocznicy urodzin oraz z okazji Dnia Matki z int. córek i syna z rodzinami.

W MAJU SPRAWOWANE SĄ MSZE ŚW. GREGORIAŃSKIE ZA DUSZE ŚP.:
WIESŁAWA KUŹMY, TADEUSZA STOCHMALA,  FRYDERYKA PORĘBY, JANA POŁOMSKIEGO, ROMANA CHOWAŃCA, ROZALII LATKO, AGNIESZKI BLICHARZ, STANISŁAWA JACAKA, STANISŁAWA SALAMONA, JANA WÓJCIKA, JANINY OLEKSY, JANINY JABŁOŃSKIEJ, MARTY JAROSZ, JÓZEFA WĄSOWICZA.