INTENCJE MSZALNE W PARAFII CHOMRANICE
Zgodnie z notą do dekretu Księdza Biskupa w Mszach świętych mogą uczestniczyć tylko te osoby, które zamawiały intencję
( łącznie 5 osób – maksymalnie) po uprzednim skontaktowaniu się z kapłanami. Podobnie jest z sakramentem pokuty; osoby, które pragną przystąpić do sakramentu pokuty, mogą to uczynić również poprzez indywidualne umówienie się z kapłanami. Kontakt telefoniczny: 18 443 36 08 lub 516 697 216.

WIELKI TYDZIEŃ

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 6 IV 2020 r.
6:30   + Jana Pałkę w 5 rocznicę śmierci – od córki z rodziną.
6:30  ++ Annę i Józefa Rogozińskich.
6:30 + Jadwigę Grochowską – od syna Zbigniewa z rodziną.

WIELKI WTOREK – 7 IV 2020 r.

6:30   ++ Ojca Stanisława Szkarłata i Tadeusza Szkarłata.
6:30   ++ Eugeniusza Jawora w 9 rocznicę śmierci oraz Janinę.
6:30   + Annę Popiół – od synowej Alicji Popiół.

WIELKA ŚRODA – 8 IV 2020 r.

6:30   ++ Marię i Ludwika Łukasików w 9 rocznicę śmierci Marii – od syna z rodziną.
6:30   + Grzegorza Latko – od syna Tadeusza.
18:00   Za Marię Staszak w 70 rocznicę urodzin – w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia – od wnuczki Kariny.

TRIDUUM PASCHALNE – ZGODNIE Z DEKRETEM KSIĘDZA BISKUPA ANDRZEJA TE DNI ODBYWAJĄ SIĘ BEZ UDZIAŁU LUDU.

WIELKI CZWARTEK – 9 IV 2020 r.

18:00   Za kapłanów – w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia – od margaretek.
18:00   ++++ Piotra i Lidię Zarzeka oraz Rozalię i Jana Ziębów.
18:00  W podziękowaniu za dar Eucharystii i kapłaństwa, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej dla kapłanów pracujących w naszej parafii.

WIELKI PIĄTEK – 10 IV 2020 r.

KOŚCIÓŁ W TYM DNIU NIE SKŁADA NAJŚWIĘTSZEJ OFIARY.

WIELKA SOBOTA – WIGILIA PASCHALNA – 11 IV 2020 r.

20:00   ++ Józefa i Marię Matlągów.
20:00   Za Annę i Jerzego Leśniarów w 25 rocznicę ślubu – w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia.
20:00  + Janinę Piwowar – od córki Ewy z mężem.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 12 IV 2020 r.

6:00   Za parafian

9:00  Za Marię i Józefa z okazji 49 rocznicy ślubu – w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia – od dzieci i wnuków.

11:00   Za Barbarę i Jacka w rocznicę ślubu – w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, Pani Chomranickiej na dalsze lata życia.

15:30   + Dariusza Wojtana w 8 rocznicę śmierci – od żony i dzieci.

W KWIETNIU SPRAWOWANE SĄ MSZE ŚW. GREGORIAŃSKIE ZA DUSZE ŚP.:

+ JADWIGI GROCHOWSKIEJ, + ANTONIEGO TOKARCZYKA,
+ GRZEGORZA LATKO, + ANNĘ POPIÓŁ, + ALEKSANDRĘ SOKOŁOWSKĄ